0 шт

Немає товарів у кошику.

Волоконно-оптичний атенюатор Single-mode SC-SC 5dB

Виробник:Sofetek
Код: 13583

220 

Опис

Волоконно-оптичний атенюатор Single-mode SC-SC 5dB (S-SCS5(SO)) – пристрій, який зменшує потужність оптичного сигналу без його спотворення. Волоконно-оптичний атенюатор Single-mode SC-SC 5dB має стабільний рівень загасання і низьку залежність від довжини хвилі. Використовуються для передачі даних WDM і DWDM.

Додаткова інформація

Тип коннектора

SC-SC

Артикул: S-SCS5(SO) Категорія: