0 шт

Немає товарів у кошику.

Патч-корд оптичний з’єднувальний SC – SC, 1м

Виробник:EServer
Код: 13584

30 

Немає в наявності

Опис

Патч-корд оптичний з'єднувальний SC - SC, 1м (ES-SC-SC/UPC-1-SM-S) – скляний комутаційний шнур, який має коннектори з двох сторін для підключення активного устаткування до ODF. Комутаційний кабель виробляється з одномодового волокна. Довжина оптичного кабелю обмежена лише обладнанням в яке підключений патч-корд. Радіус кривизни кабелю відповідає вимогам IEC і TELCORDIA.

Додаткова інформація

Довжина, м

1

Тип коннектора

SC-SC

Волокно

Single-mode

Полірування

UPC-UPC

Кількість волокон

Simplex

Тип кабелю

Внутренний

Артикул: ES-SC-SC/UPC-1-SM-S Категорія: