Телефон: +38 (063) 621 47 82 Email: info@UPlan.com.ua
0 шт

Немає товарів у кошику.

Патч-корд оптичний з’єднувальний ST – LC, 3м

Виробник:EServer
Код:13879

122 

Немає в наявності

Опис

Патч-корд оптичний з'єднувальний ST - LC, 3м (ES-ST-LC/UPC-3-SM-D) – скляний комутаційний шнур, який має коннектори з двох сторін для підключення активного устаткування до ODF. Комутаційний кабель виробляється з одномодового волокна. Довжина оптичного кабелю обмежена лише обладнанням в яке підключений патч-корд. Радіус кривизни кабелю відповідає вимогам IEC і TELCORDIA.

Додаткова інформація

Довжина, м

3

Тип коннектора

ST-LC

Волокно

Single-mode

Полірування

UPC-UPC

Кількість волокон

Duplex

Тип кабелю

Внутренний

Артикул: ES-ST-LC/UPC-3-SM-D Категорія: