Телефон: +38 (063) 621 47 82 Email: info@UPlan.com.ua
0 шт

Немає товарів у кошику.

Патч-корд оптичний з’єднувальний ST – SC, 1м

Виробник:EServer
Код:13878

108 

Немає в наявності

Опис

Патч-корд оптичний з'єднувальний ST - SC, 1м (ES-SC-ST/UPC-1-SM-D) – скляний комутаційний шнур, який має коннектори з двох сторін для підключення активного устаткування до ODF. Комутаційний кабель виробляється з одномодового волокна. Довжина оптичного кабелю обмежена лише обладнанням в яке підключений патч-корд. Радіус кривизни кабелю відповідає вимогам IEC і TELCORDIA.

Додаткова інформація

Довжина, м

1

Тип коннектора

ST-SC

Волокно

Single-mode

Полірування

UPC-UPC

Кількість волокон

Duplex

Тип кабелю

Внутренний

Артикул: ES-SC-ST/UPC-1-SM-D Категорія: