Телефон: +38 (063) 621 47 82 Email: info@UPlan.com.ua
0 шт

Немає товарів у кошику.

Патч-корд оптичний з’єднувальний ST – ST, 1м

Виробник:EServer
Код:13872

67 

Немає в наявності

Опис

Патч-корд оптичний з'єднувальний ST - ST, 1м (ES-ST-LC/UPC-1-SM-D-1) – скляний комутаційний шнур, який має коннектори з двох сторін для підключення активного устаткування до ODF. Комутаційний кабель виробляється з одномодового волокна. Довжина оптичного кабелю обмежена лише обладнанням в яке підключений патч-корд. Радіус кривизни кабелю відповідає вимогам IEC і TELCORDIA.

Додаткова інформація

Довжина, м

1

Тип коннектора

ST-ST

Волокно

Single-mode

Полірування

UPC-UPC

Кількість волокон

Duplex

Тип кабелю

Внутренний

Артикул: ES-ST-LC/UPC-1-SM-D-1 Категорія: