Телефон: +38 (063) 621 47 82 Email: info@UPlan.com.ua
0 шт

Немає товарів у кошику.

Волоконно-оптичний атенюатор Single-mode FC-FC 20dB

Виробник:Sofetek
Код:13871

220 

Опис

Волоконно-оптичний атенюатор Single-mode FC-FC 20dB (S-FCS20(SO)) – пристрій, який зменшує потужність оптичного сигналу без його спотворення. Волоконно-оптичний атенюатор Single-mode FC-FC 20dB має стабільний рівень загасання і низьку залежність від довжини хвилі. Використовуються для передачі даних WDM і DWDM.

Додаткова інформація

Тип коннектора

FC-FC

Артикул: S-FCS20(SO) Категорія: