Телефон: +38 (063) 621 47 82 Email: info@UPlan.com.ua
0 шт

Немає товарів у кошику.

Волоконно-оптичний атенюатор Single-mode SC-SC 15dB

Виробник:Sofetek
Код:13866

220 

Опис

Волоконно-оптичний атенюатор Single-mode SC-SC 15dB (S-SCS15(SO)) – пристрій, який зменшує потужність оптичного сигналу без його спотворення. Волоконно-оптичний атенюатор Single-mode SC-SC 15dB має стабільний рівень загасання і низьку залежність від довжини хвилі. Використовуються для передачі даних WDM і DWDM.

Додаткова інформація

Тип коннектора

SC-SC

Артикул: S-SCS15(SO) Категорія: